Şarkıcı Arto, Reynmen’in Altın Kelebek almasına salvolar patlattı.

1 dk


864
11 Paylaşım, 864 Beğeni

Harutyan Dalga olarak bildiğimiz şarkıcı, Arto daha öncede Reynmene tepki göstermişti. Reynmen geçen yaz çıkardığı "Ela" isimli şarkısı ile  gündeme bomba gibi oturmuştu. Bunun üzerine Hadise ve Ebru Polat gibi isimler de bu şarkı ile dans videosu çekmişlerdi ve, baya bi konuşulmuşlardı. Şarkıcı Arto ise bunun üzerine "Soyundurma Şu Karıları" ile saygızca bir atak yapmıştı.Tekrar gene aynı şekilde Reynmene tepki verdi.

Geçtiğimiz sene çok konuşulan "Ela" şarkısıyla Reynmen "Yılın Şarkısı" ödülünü aldı. Reynmen törenden sonra ödülünü kedisiyle birlikte Instagram'dan paylaştı. Ancak şarkıcı Arto, Reynmen'e karşı tekrar atak yaptı.

Şarkıcı Arto önce Reynme'nin çıplak pozuna tepki verdi sosyal medyasından.

Daha sonra da Reynmen'in ödülle birlikte verdiği orta parmak pozuna da ''Zavallısın varoş'' yorumunu yaptı. Bütün bu tepkilerden sonra Reymen'in cevabı ise "Oysa yarası olan herkeseydi orta parmağım" oldu dedi. İki şarkıcıda işte böyle seviyesiz bir şekilde tartıştı. Biri herkese karşı dili sivri olan ve her işe burnunu sokan çok tanınmayan biri, diğeri ise pop-arabesk karışımı şarkı yapan çakma rapçi. Dünyada Eminem olmasa bunun gibilerine rapçi derdik de neyse. Ama gerçekçi konuşmak gerekirse Reynmenin sesi ve şarkıları güzel hakkını yemeyelim şimdi.


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
61
hate
confused confused
30
confused
fail fail
7
fail
fun fun
76
fun
geeky geeky
69
geeky
love love
46
love
lol lol
53
lol
omg omg
30
omg
win win
7
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı