Yasak Elma’nın “Yıldızı” Eda Ece’nin sevgilisinden beklenmeyen yorum

1 dk


864
11 Paylaşım, 864 Beğeni

Ekranların popüler dizisi Yasak Elma’nın entrikalar kraliçesi olan (Yıldız) Eda Ece ve diğer pek çok ünlü isim koronavirüsün yol açtığı enfeksiyon sebebiyle kendisini karantinaya almıştı. 

Eda Ece, zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle bir araya geliyordu. En son olarak da hayranlarının meraklı sorularını cevapsız bırakmıyordu.


Geçtiğimiz günlerde ise sosyal medya detoksu yaptığı hatırlatılan oyuncu, "7 gün hiç sosyal medyaya girmedim. Daha iyiydi daha çok kitap ve yemek ile ilgilendim güzel geçti. Sonra geri döndüğümde 'Niye geri döndüm?' dedim. Belki yeniden detoks yaparım" açıklamalarıyla bulunurak, sosyal medyaya elveda dediğini ve bir daha kullanmıyacığını duyurmuştu.

Tam o anda Eda Ece'nin aşkı'nın söndüğü iddia edilen sevgilisi basketbolcu Buğrahan Tuncer bir yorum yazdı. Tuncer sevgilisinin detoks kararını ti'ye alarak, "Detoks yap, detoks... Sosyal medyayı bırak artık" yorumunda bulundu. 


Eda Ece de biricik yakışıklı sevgilisinin yorumuna tebessümle cevap verdi. Böylelikle çifte kumruların, ayrıldığı iddiaların doğru olmadığı ve aralarında esen soğuk rüzgarlar yerine kalbinin bahar havası ile dolu olduğunu anlıyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
53
hate
confused confused
23
confused
fail fail
76
fail
fun fun
69
fun
geeky geeky
61
geeky
love love
38
love
lol lol
46
lol
omg omg
23
omg
win win
76
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı