Söylenti Medya Yenilenme Süreci

7 dk


824
7 Paylaşım, 824 Beğeni

Değerli ziyaretçilerimiz ve Sayın Söylenti Yayıncıları web sitemiz üzerinde yenilenme sürecine girdiğini pinterest üzerinden sizlerle paylaşmıştık. Söylenti Mod ekibi olarak yayıncılarımızın bu süreç içerisinde yayınlarına devam edebilmesi ve mağdur olmamaları açısından blog adresimiz üzerinden yayın yapma imkanı sağlamak için çalışmalara başlamış bulunmaktayız.

Bu süreç içerisinde Söylenti Medya İnc yayınlarına kısa bir süre ara verecektir.

Söylenti Yayıncılarının Kazançları Nasıl Toplanacak

Özel yayıncılık adı altında sponsorlar ile kazandığımız maddiyatı kişisel şirket profilimizde topladığımızı başlangıçta belirtelim. Bu süreçte yayıncıların kazandığı ücretler belli bir süre taslakta bekletilecek olup şirketin kişisel banka hesabına hiçbir şekilde aktarım yapılmayaktır.

Blog üzerinde yayıncılarımız tıpkı buradaki gibi içeriklerini üretmeye devam edeceklerdir. Yayınlanan içeriklerin okunmaları göz önünde bulundurularak Söylenti Medya yenilenme süreci bittikten sonra blog üzerinde yayına sokulan içerikler Moderasyon ekibince tekrardan Söylenti içerisinde yayına alınacaktır.

Pinterest Üzerinden Gelen Pinlere Ufak Bir Cevap

Başlangıçta da böyleydi şimdi de böyle… Hiçbir zaman yüzlerce yazarımız olsun yayın yapsınlar gibi bir isteğimiz yada arzumuz olmadı. Söylenti Medya olarak yayıncılarımızın gündemde olmasını sağlamaya çalıştık. Yayına ara verdiğimiz o 42 günlük süreç içerisinde yayıncı kaybettik. Söylenti Sosyal İçerik Platformu kurucusu Ege Aydın “söylenti üzerinde bizim genel işleyiş haricinde başka bir çalışmamız bulunmamıştır. Yazarlar ne ekerlerse onu biçecekler. Yayın yapmamaları veya içerik üretmemeleri bizim değil onların kaybı” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Söylenti Sosyal İçerik Platformu Reklam Görüntülenmesinden Elde Edilen Kazançları Ne Yapıyor?

Moderasyon ekibi olarak yöneticiler ile yaptığımız skype görüşmesinde (Olcay ÖĞÜT, Ege AYDIN) sitede görüntülenen adsense reklamının olmadığını, kişisel olarak yaptığımız görüşmelerden anlaştığımız sponsor içerik denetim şirketlerinin sağladığı imkanlarla kazanç elde edildiğini belirttiler.

Söylenti Sponsor İçeriklerinden kazandığı ücreti kişisel banka hesabına dijital içerik adı altında yapılan yatırımların yerine kullanıyor.

Moderasyon ekibi olarak böyle bir açıklama yapma gereği duyduk. Pin üzerinde gereksiz ve asılsız dedikodulara yer vermemenizi istiyoruz. Bizim için 100 kişi de bir 1 kişide bir.

Söylenti İnc Mod Ekibi Doğuş Güner


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
69
hate
confused confused
38
confused
fail fail
15
fail
fun fun
7
fun
geeky geeky
76
geeky
love love
53
love
lol lol
61
lol
omg omg
38
omg
win win
15
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı