Söylenti Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik Nedir?

Söylenti İçerik Sosyal İçerik Platformu Sponsorlu İçeriklerini ikiye ayırıyor. Sponsorlu içerikler moderasyon kontrolünde yayınlanan ve desteklenen, içeriğin daha fazla etkileşime girmesi için operasyonlar düzenlenen içerik türümüzdür.

Söylenti yazarları tarafından üretilen ve sitede yayınlanan içeriklerin hepsinde uygulanabilir bir projedir. Söylenti Sponsorlu içeriklerinin bir diğer türü ise reklamdır. Dış mecralardan bizlere gelen reklam taleplerinde özel olarak Sponsorlu İçerik Bulunsun seçeneği işaretlendiği taktirde moderasyon ekibimiz tarafından reklam veren adına içerik hazırlanır ve sistem üzerinde yayına verilir.

Sponsorlu İçerik Sahibi Nasıl Olabilirim?

Reklam veren değil, Söylenti İçerik Üreticisiyseniz içeriklerinizdeki görseller ve içeriğin yazı, resim, video, gif, ses vb. materyalleri %100 kendiniz tarafından oluşturulduysa moderasyon ekibininde inceleyip onay vermesiyle birlikte içeriğiniz Sponsorlu İçerik (SÖYLENTİ ORİJİNAL) rütbesiyle yayına verilir.

Sponsorlu İçeriklere hiçbir şekilde başka bir sitede veya yayın platformunda bulunabilecek resimler, yazılar, sesler, videolar, gifler vb materyalleri kapsayan yayınlar dahil edilmez.

Daha önce yayınladığınız içeriklerin düzenlenip %100 orijinal hale getirilmesi o içeriğin Sponsorlu İçerik (SÖYLENTİ ORİJİNAL) rütbesi almasını sağlamaz. Daha önce yayınlanan rütbesiz içerikleriniz sonradan yapılan hiçbir düzenleme ile Sponsorlu İçerik bağlantısına sahip olamaz.

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı