Maske Takmayanlar Bahanelerini Sıraladı!

3 dk


833
8 Paylaşım, 833 Beğeni

Ülkemizde bir çok ilde maske takma zorunluluğu olduğu halde çoğunluğun bu kurala uymadığını görebiliriz. Maske neden takmıyorsunuz sorusuna verilen cevaplarda çok ilgi çekici 🙂

Neden takmadığımı bilmiyorum canım istemiyor, bir kere ceza yedim zaten takmam artık, güneşin altında çalışıyorum maskeyle mi çalışayım?, Koronavirüs insanlar tarafından uyduruldu inanmıyorum.

DHA’nın haberine göre koronavirüs tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğunun bulunduğu İzmir’de Emniyet ekiplerinin sıkı çalışmaları sonucunda vatandaşların duyarsız davranışları dikkat çekti.

Etki Etmediğini Söylüyorlar

Sokakta dolaşırken maskeyi koluna takan vatandaşlar gerçekten çok ilginç, virüsün yayılmasını geçtik kendilerine bulaşabileceğinden bile korkmuyorlar. Taksakta etki etmez, virüs bu maske bulaşıcılığı kısıtlamaz cevabını veriyorlar.

Bir kere ceza yedim ikincisini de yerim

En komik cevaplardan birisi bence 🙂 Parasıyla değil mi kardeşim der gibi ahahah 🙂 Vatandaşlardan birinin verdiği cevap şu; “Maske takmam gerekiyor, fakat sıcak. Ceza yemekten korkuyorum. Bir kere yedim zaten ikincisini de yerim, üçüncüsünü de yerim büyük ihtimalle


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
46
hate
confused confused
15
confused
fail fail
69
fail
fun fun
61
fun
geeky geeky
53
geeky
love love
30
love
lol lol
38
lol
omg omg
15
omg
win win
69
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı